| Størrelse | |
|---|---|
| Farve | Grå |
Sweater Against the Tide – Black by K&M
kr.1.399,00 Original price was: kr.1.399,00.kr.699,00Current price is: kr.699,00.
Super skøn tunika/kjole i lækker kvalitet. Modellen er i dobbelt knit med grå bagside og mere længde bagpå. Syet med rå udadvendte sømme og kanter, som viser kontrasten.
Materiale: 100% Bomuld.
Vask: 30 grader.
Brand
Black by K&M
BLACK by K&M – Når Magi Møder Ren Luksus
Fortryllende. Sanselig. Uimodståelig.
Med BLACK by K&M inviterer Myra dig ind i et univers, hvor magi og mystik smelter sammen med raffineret luksus og poetisk æstetik. Inspireret af naturens dybe ro og skiftende nuancer, forvandler kollektionen mode til en kunstform.
Her får du avantgarde elegance i sin reneste form – skræddersyet til den moderne kvinde, der tør skille sig ud med stille styrke.
De bløde, eksklusive stoffer omfavner kroppen med lethed og komfort, mens sofistikerede silhuetter og arkitektoniske proportioner skaber et udtryk af tidløs femininitet.
Kollektionen fuldendes af innovative tasker og rygsække i smørblødt læder – håndlavet perfektion, hvor hver detalje vidner om kompromisløs kvalitet.
BLACK producerer udelukkende i Europa og anvender naturlige, nøje udvalgte fibre – mange af dem genanvendte – for at forene bæredygtighed med sublim skønhed.
✨ BLACK by K&M – luksus, der taler til sjælen.
Related Products
Kjoler
Kjoler
Kjoler
Kjoler
Kjoler
Kjoler
Kjoler





















